Hållö Quarter Cask Reserve Vintage 07
innehavare adress postadress telefon mobil mail
Anders Olthammar (2) Kungsbondegården 430 20  Veddige 0340-626282 0705-462366 anders@olthammar.se
Olle Hagberg Olof Palmes Gata 37 903 23  Umeå 090-138903 0705-804127 olle.hagberg@umea.se
Joakim Blomqvist Norsvägen 8 640 45  Kvicksund 016-354474 0706-455209 joakim.blomqvist@fazer.com
Stig Lanner Framgången 4 831 61  Östersund 063-101488 0705-161221 stig.lanner@telia.com
Larsa Jonsson Fågelbärsvägen 8 831 62  Östersund 063-104598 larsa.jonsson@bahnhof.se
Niels Rasmussen Möndalsparken 8 DK-2620 Albertslund +4543627536 +4521427536 a.n.2005@hotmail.com
Martin Karlsson Alelund 2140 430 63  Hindås 0301-19085 0706-439615 martin@ekonomiansvarig.se
Peter Pazer Einarsson Lesses väg 10 430 22  Väröbacka 0340-661449 0706-561568 pazer@live.se
Stefan Rönnemark Majastugan Hagby 632 22  Eskilstuna 016-128449 0706-700432 stefan.ronnemark@fazer.com
Johan Sundqvist Torskvägen 26 432 75  Träslövsläge 0340-41888 0706-245608 johan.sundqvist@arlebobil.se

<<Tillbaka 

 

Redan 1991 besökte jag Hållö fyr..... (kuriosa...)

 

Sommaren 2005 nedan...